updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

adidas Kadın Spor Ayakkabı

adidas, 1949 yılından bu yana en büyük spor giyim ve ayakkabı üreticisi olarak gelişimini sürdürmektedir. Kısa sürede tanınır hale gelen adidas; ürünlerinin kalitesi ve sunduğu deneyimle geniş kitlelere hitap etmektedir. Sadece profesyonel sporcular tarafından değil günlük hayatta herkesin kullanımına uygun tasarımlar da adidas kadın spor ayakkabı modelleri arasında yerini alır.

adidas kadın spor ayakkabı çeşitleri  şıklık ve konforu bir arada sunar. Tempolu bir hayat içinde daha özgür hareket etme fırsatı veren adidas spor ayakkabıları, zorlu antrenman ve uzun günler için tasarlanmıştır. Her antrenmanda ve yoğun iş günlerinde adidas kalitesi hayatı kolaylaştırır.

adidas Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

adidas kadın spor ayakkabı çeşitleri  her spor için yenilikçi teknolojilerin ışığında üretilmiştir. adidas kadın koşu ayakkabısı ve yürüyüş ayakkabısı modelleri, özel tabanları sayesinde ayakları destekler. Boost teknolojisi kullanarak tasarlanmış ayakkabılar, yumuşak yastıklama ve köpük orta taban ile desteklenir. Tam kontrol imkânı sağlayan dış taban yapısı ile zemin kontrolü kolaylaşır. adidas kadın yürüyüş ayakkabısı çeşitleri, zemin tutuşu güçlendiği hareket özgürlüğü artar ve güvenli adımlar atılır.

adidas kadın outdoor ayakkabı modelleri zorlu hava şartlarına, ıslak ve kuru zeminlere, engebeli yollara özel olarak geliştirilmiştir. Gore-Tex Extended Confort teknolojisi çok sıcak havalarda yapılan antrenmanlarda, ayaklardaki terleme ve nem oluşumunu engelleyerek ısı kontrolü sağlar. Climacool teknolojisinde kullanılan havalandırma bölgeleri sayesinde ayak nefes alabilir. Temiz hava cilde temas edebilir; ısı ve ter ciltten kolayca uzaklaştığı için ayaklar serin kalır.      

Sadece spor aktivitelerinde değil günlük hayatta da adidas kadın spor ayakkabı çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Birbirinden renkli tasarımlarının yanında gündelik şıklığı tamamlayan sade modelleri ilgi görmektedir. Sokak stiline uygun beyaz adidas kadın spor ayakkabı ürünleri diikat çeker. Bunun yanında siyah, lacivert, gri gibi sade renkli tasarımlar ilgi görür. Pembe kadın spor ayakkabıları da koleksiyonlar arasında yerini alır. Kadın spor ayakkabıları sadece eşofmanlarla değil; tayt, elbise, pantolon, etek gibi kıyafetlerle de giyilebilir. Her yaş ve kesimden kadın için birçok farklı özellikte ürün adidas ürün yelpazesi içinde bulunur. Geniş kitlelere hitap eden adidas yeni teknolojileri kullanarak yeni sezon adidas kadın spor ayakkabıları ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

adidas Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Spor ayakkabı seçerken ayakların yapısı göz önünde bulundurulmalıdır. adidas kadın spor ayakkabı ürünleri, geniş ayakkabı numarası seçeneğine sahiptir. Ara numaralı spor ayakkabı koleksiyonları sayesinde ayakların anatomik yapısına en uygun modeller bulunabilir. Bu sayede fiziksel aktiviteler esnasında yüksek hareket kabiliyeti gösterilebilir.

adidas spor ayakkabıları seçilirken kullanıcının ayakkabıyı hangi amaçla kullanacağı da önem arz eder. Outdoor, yürüyüş ve koşu sporları için özel olarak üretilen ayakkabılar kullanım amacına özel olarak tasarlanmıştır. Ayakkabıdan maksimum fayda sağlamak için yapılan spora uygun bir model tercih edilebilir. Günlük spor ayakkabı modelleri de gündelik şıklığı tamamlamaya yönelik üretilir. Ayak konforunu sağlamanın yanı sıra gündelik kıyafetlerle de uyum sağlayan modeller adidas kadın spor ayakkabı koleksiyonlarında yer alır. En ucuz adidas kadın spor ayakkabı modellerini Updigo güvencesiyle satın alabilirsiniz. İndirimli adidas kadın spor ayakkabı çeşitlerindeki fırsatları kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın!

toplam 300 ürün bulundu (13 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın