updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Kadın Mayo

Yüzme, insan vücuduna en yararlı sporlardan biridir. Çünkü yüzerken vücudumuzda bulunan tüm kaslar, hareket etmektedir. Yüzmeyi yalnızca yazlık bir aktivite olarak değil bir yaşam biçimi ve her mevsim yapılan bir spor olarak görenlerin sıklıkla tercih ettiği mayo ürünleri; rahat kesimleri, yüzücünün hareket kabiliyetini kısıtlamayan esnek yapıları sayesinde dikkat çeken ürünlerdir. Amatör ya da profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgilenen herkes tarafından tercih edilen mayolar, şık tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yüzme sporu ile ilgilenen bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen mayo ürünleri, tek parça olup bayanların özel yerlerini en iyi şekilde kapatan ürünlerdir. Bikini ürünleri ise alt ve üst olarak iki parça halinde satışa sunulan ürünlerdir. Yaz aylarında denizi, kış aylarında ise havuzu tercih eden yüzücü kadınların kullandığı mayo çeşitleri arasında fırfırlı, arkası açık, etekli, desenli, dar, mayo şort gibi modeller bulunmaktadır. Ten renginize uyumlu renklerde tercih ettiğiniz mayo ürünleri ile rahat bir şekilde yüzebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz mayo ürünü ile daha güzel ve şık görünebilirsiniz.

Kadın Havuz ve Deniz Mayolarını En Ucuz Fiyatları İle Satın Al!

Rahat ve konforlu bir şekilde yüzmek ya da su sporlarından herhangi birini yaparken hareket kabiliyetiniz kısıtlanmasın istiyorsanız yüzme sporunun en önemli ekipmanı mayodur. Amatör ya da profesyonel bir yüzücü iseniz tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi mayo ve bikini ürünleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar bulunuyor.Bayan mayo modelleri arasında tercih yaparken dikkate alınması gereken en önemli nokta, alacağınız mayoyu havuzda mı ya da denizde mi kullanacağınızdır.Havuz mayosu, yüzme antrenmanlarında ve yarışlarında kullanılacağı için rahat olduğu kadar pratik giyip çıkarabileceğiniz bir model olmalıdır. Sırt oyuntusu ve göğüs bölgenizi iyi tutacak kadar kapalı ancak kolay giyip çıkarılacak kadar da geniş mayo çeşitlerini tercih etmeniz sizin için avantaj sağlayacaktır. Havuzda kullanacağınız mayo ürünleri, sürekli klorlu suya maruz kalacağından kumaş kalitesi de önemlidir. Kadın havuz mayosu tercih ederken daha dayanıklı kumaşlardan üretilmiş mayo modelleri tercih edilmelidir.Deniz mayoları ise deniz sporları için tasarlanmış bayan mayo çeşitleridir. Yüksek dalga boyuna karşı büyük kulaçlar atmanızı kolaylaştırmak için kol oyuntuları daha geniş modelleri tercih etmelisiniz. Deniz sporları için kullanacağınız mayo ürünleri arasında tercih yaparken teninizi güneşin zararları ışınlarından ve rüzgârdan koruması için daha kalın ve kaliteli kumaşlardan üretilen modelleri seçmenizde yarar var.Kadın mayo çeşitleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta, bedeninize uygun olmasıdır ki rahat yüzebilesiniz. Beden ölçülerinizden küçük bir mayo tercih ederseniz mayo, omuz ve göğüs kısmınızı sıkarak sizi rahatsız edecek ve yüzerken hareket kabiliyetinizi ve esnekliğinizi kısıtlayacaktır. Büyük beden bir mayo ürünü tercih etmeniz durumunda ise askılarınız sürekli kayarak sizi rahatsız edecektir.

Tercih edeceğiniz mayo, mutlaka uzmanlığınıza ve bedeninize uygun olmalıdır. İyi bir yüzücü mayosu, vücudu tam kavramalı ve sporcuyu rahat ettirmelidir. Kumaşı esnek, kaliteli mayolar ile daha rahat ve konforlu yüzebilirsiniz. Mayo seçiminde hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması için özellikle fiber dokulu kumaşlardan üretilen mayo modelleri tercih edilmelidir.

Yüzme ya da su sporları ile ilgilenen bir sporcu iseniz yapacağınız doğru mayo seçimi spor aktivitesindeki performansınızı olumlu yönde etkileyecektir.Kadın mayo modelleri arasında yapacağınız tercihlerde hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ve daha esnek hareket etmenizi sağlayacak ürünleri seçmelisiniz. Yüzme sporu ile amatör olarak ilgileniyorsanız ve kendinizi yüzme konusunda geliştirmek istiyorsanız havuzda ya da denizde rahat etmenizi sağlayacak ürünleri tercih etmeniz halinde rahat hareket edebilirsiniz. Oval veya H kesimli sırt modelleri olan mayolar, kavrama ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Su jimnastiği gibi sporlar ile ilgilenen kadınlar için tasarlanan mayo modellerinin göğüs kısmı daha sıkı ve kapalıdır. Korunaklı kesim sayesinde jimnastik hareketleri yaparken ekstra rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Karın bölgesini toparlayan ve düz gösteren jimnastik mayoları, spor esnasında vücudun şekillendirilmesine ve estetik görünmesine yardımcı olduğu için bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen mayo çeşitlerindendir.

Kaliteli ve Şık Kadın Mayo Ürünleri En Uygun Fiyatları ile Nereden Satın Alınır?

Ürettiği kaliteli ürünler ile spor giyim sektörünün tanınan kadın mayo markaları tarafından üretilen orijinal mayo ürünlerini Updigo online satış mağazamızda yer alan kadın mayo kategorisinden inceleyebilirsiniz. Updigo online mağazamızda yılın belirli zamanlarında yapılan kampanyalar sayesinde beğendiğiniz ürünü indirimli fiyatları ile sipariş edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile müşterisine ulaştıran Updigo, her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizlere ücretsiz kargo hizmeti de sunuyor. Beğendiğiniz kadın mayo ürününü en ucuz satış fiyatları ile satın almak istiyorsanız ürünü, sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişini vermeniz durumunda ürün, en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın