updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Kargo ve Teslimat

updigo.com'dan vereceğiniz siparişler e-ticaret operasyonunun bulunduğu merkez mağazamızın depolarında bulunuyor ise ve saat 13:00'dan evvel sipariş vermiş iseniz aynı gün kargoya verilir. Şayet siparişinizde yer alan ürünler diğer mağazalarımızda bulunuyorsa, ürününüz sipariş verdiğiniz günden 1 iş günü sonra kargoya verilir.

  • Siparişinizi 08:30'dan sonra vermiş iseniz, kargonuz yine 1 iş günü sonra kargoya verilir.
  • Kargoya verilen siparişleriniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının bulunduğunuz bölgedeki teslimat yoğunluğuna göre adresinize ulaşacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki kargo firması kargo teslimatlarını haftanın belirli günlerinde yapmakta ise, siparişiniz o günlerde adresinize getirilecektir. Bu durum tamamen kargo firmasının uygulamasıdır ve bu tür muhtemel gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz.
  • Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle, vermiş olduğunuz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilecektir.
  • Sitemizden 400,00 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır. 400,00 TL altındaki siparişlerde oluşan kargo ücretini ödeme adımlarında görebilirsiniz.
  • Paketiniz kargoya verildikten sonra oluşan kargo takip numaranız sipariş detayınıza eklenecektir. Kargonuzun durumunu sitemiz üzerinden izleyebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden de kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo'dur.
  • Ürünleriniz teslim edilmek üzere kargo görevlisi tarafından adresinize gelindiğinde şayet adresinizde yok iseniz, kargonuz size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakılacaktır ve bizzat gidip almanız gerekecektir. Kargo teslimat sürecindeki muhtemel aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz.
SORUNUZ MU VAR?

Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınıza dair destek sunmak çağrılarınızı bekliyor.

0 (850) 305 3202

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın