updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Nike Kadın Spor Ayakkabı

Nike, spor giyimin nabzını tutan tasarımlarıyla 1964 yılından beri marka bilinirliğini artırarak gelişmeye devam etmektedir. İsmini Yunan zafer tanrıçası olan Nike ’tan alan marka, dünyanın her bir köşesinde adından bahsettirmektedir. Spor giyim, malzemeleri ve ayakkabıları Nike ürün yelpazesinde yer alır.

Nike; sportif giyimin trend tasarımları, sokak stiline sahip günlük spor ayakkabı modelleri, dinamik sportif malzeme çeşitleriyle dikkat çekmektedir. Nike kadın spor ayakkabı modelleri her harekette maksimum özgürlük sağlar. Hem amatör hem de profesyonel sporcuların antrenmanlarına eşlik eder. Günlük yaşamın temposunda daha konforlu hissetmek isteyen kullanıcılar tarafından ilgi görür.

Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Nike kadın spor ayakkabı ürünleri, orijinal tasarımları ile dikkat çekmektedir. Renk seçenekleri ile her kesimden ve yaş grubundan kadının beğenisine hitap etmektedir. Spor ayakkabı modelleri, Nike günlük kadın spor ayakkabı, tenis ayakkabıları, yürüyüş ve koşu ayakkabıları gibi farklı spor dallarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında günlük yaşamda kullanılabilen spor ayakkabı modelleri de bulunur.

Son teknolojiler ışığında üretilen yeni sezon Nike kadın spor ayakkabı modelleri, her sene ürün koleksiyonunu artırır. Nike ürünleri malzeme kalitesi ile ilgi çeker. Ekstra güçlü kauçuk ile üretilen tabanlar sağlam zemin tutuşu sağlar. Dynamic Fit teknolojisi ile ayağı sıkıca saran spor ayakkabılar, her harekette maksimum hareket kabiliyeti sağlar.

 Nike kadın spor ayakkabı iç tasarımları, inovatif yastıklama sistemleri ve astarlar ile konfor seviyesi artar. Flyknit teknolojisi ile ayakta hafif bir hissiyat yaratır. Esnek ve nefes alabilen kumaşlar kullanılır. Bu kumaşlar sayesinde ayaklar hava alabilir.

Nike Air teknolojisi, en ayrıcalıklı ayakkabı tasarımlarından biri olarak kabul edilir. Air teknolojisi hem spor antrenmanlarında hem de günlük yaşamdaki konforu artırmak için tasarlanmıştır. Air teknolojisiyle geliştirilmiş kadın spor ayakkabıları hafif bir deneyim sunar. Tempolu hareketler sırasında kişi daha az enerji harcayarak yüksek performans sergileyebilir.

Nike Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike Kadın spor ayakkabıları tarzından ödün vermeyen kadınlar için geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Çeşitli renkleri ve desenleriyle, şık kombinlerin tamamlayıcısıdır. Eşofman takımlarıyla sportif kombinler oluşturulabilir. Etek, elbise, tayt gibi kıyafetlerle de sokak stili tarzına uyum sağlanabilir. İş hayatında tercih edilen gündelik kombinleri kadın spor ayakkabıları ile tamamlanabilir.

Nike kadın spor ayakkabı beyaz modelleri her kıyafet ile uyum sağlar. Bej Nike kadın spor ayakkabı çeşitleri rağbet gören açık renkli ve sade spor ayakkabı modelleri arasındadır. Bunun yanı sıra siya ve gri renkli çeşitler de dikkat çekmektedir. Sade tasarımların yanında renkli Nike kadın spor ayakkabı modelleri de ilgi çekicidir. Pembe, mavi, yeşil gibi eğlenceli tasarımlar da sevilen modeller arasında yer alır.

Spor ayakkabı tercih ederken ayakların anatomik yapısı göz önünde bulundurulmalıdır. Nike kadın spor ayakkabı ürünleri, geniş ayak numarası aralığına sahiptir. Ana numara ve ara numaralar seçenekler arasında yer alır. Ayak için en uygun ve rahat ayakkabı tercih edilebilir. En ucuz Nike kadın spor ayakkabı modellerini Updigo güvencesiyle satın alabilirsiniz. En uygun Nike kadın spor ayakkabı modelleri için hemen alışverişe başlayın!

toplam 23 ürün bulundu (1 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın