updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Çocuk Kramponları

Yediden yetmişe her yaştan insanın ilgilendiği spor dallarından biri olan futbol sporunda en önemli ekipman elbette ki ayakkabıdır. Futbol oynayan sporcuya rahatlık ve konfor sunan krampon ürünleri, çim zeminde ayakların kaymasını engellemek amacıyla taban kısmında çivi adı verilen özel demirlerin bulunduğu futbol ayakkabısıdır. Krampon modelleri ıslak, kuru, suni çim saha, gerçek çim saha ve toprak saha gibi alanlara göre farklı modelleri ile satışa sunulan ayakkabı çeşitleridir. Kramponlar, tabanının dişli olması sebebiyle kuru ya da ıslak zemini mükemmel bir şekilde tutan ve oyuncunun kaymasını engelleyen ayakkabı çeşididir. Futbol oyuncusunun rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmesini sağlayan krampon ürünleri; futbol oynanan zemine, sporcunun amatör ya da profesyonel olmasına göre farklı türleri bulunan ayakkabı çeşididir.

Çocuk Krampon Ayakkabıları En Ucuz Fiyatları İle Updigo'da

Ülkemizde her yaştan insanın futbol antrenmanlarında ve maçlarında kullandığı krampon ürünleri, spor giyim markaları tarafından erkek ve kız çocuklar için de farklı ölçülerde ve boyutlarda üretilmektedir. Çocuklarınızın rahat ve konforlu bir şekilde futbol oynaması için satın alacağınız çocuk krampon ürünleri ile çocuğunuzun mükemmel bir futbol deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Amatör ya da profesyonel olsun her futbol oyuncusu için krampon seçimi gerçekten önemli bir husustur. Profesyonel yetişkin sporcular için üretilen dişsiz ve dişli krampon modelleri kadar demir çivileri olmasa da spor giyim markalarının çocuklar için ürettiği kaliteli ve profesyonel kramponlar da mevcuttur. Çocuklar bu çoraplı krampon modelleri sayesinde rahat ve konforlu bir futbol deneyimi yaşayacak.

Futbol oynanan zemine göre değişkenlik gösteren krampon modelleri, AG ve FG olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır.AG krampon modelleri, çocuğunuzun suni çim sahalarda futbol oynarken rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmesine olanak sağlarken, FG krampon çeşitleri ise gerçek çim sahalarda çocuğunuzun futbol oynamasını sağlayan özel kramponlardır. Çocuğunuz defans mevkiinde oynayan bir futbol oyuncusu ise dayanıklılık ve yer tutma gibi özellikler beklendiğinden oldukça dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz. Çocuğunuz orta saha oyuncusu ise pas kramponu, hız kramponu ya da sert malzemelerden üretilmiş krampon çeşitleri arasında tercih yapmanızda yarar var. Forvet oyuncusu olan çocuğunuz için ise hızlı ve rahat hareket imkânı sağlayan, yapısıyla topa hızlı vurmayı kolaylaştıran modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki çocuğunuz kaleci ise satın alacağınız krampon modelinin kaymaması ve zemini sağlam bir şekilde tutması önemlidir.

Çocuğunuza krampon ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da krampon ürününün kaliteli materyallerden üretilmiş olmasıdır. Kaliteli çocuk krampon ürünlerini uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz gibi futbol oynarken çocuğunuzun herhangi bir sakatlık yaşamasına da engel olacaktır. Ayrıca web sitemizde çocuk krampon kategorisinde satışa sunulan çocuk krampon ürünleri; siyah, gri, yeşil, mavi, kırmızı gibi renkleri ile çocuğunuzun severek kullanacağı modelleri çocuğunuzun tarzını yansıtmasına da olanak sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Orijinal Çocuk Krampon Ürünleri Uygun Fiyatları ile Nereden Satın Alınır?

Online spor mağazanız updigo üzerinde 29 numara, 30 numara, 31 numara, 32 numara, 33 numara, 34 numara, 35 numara, 36 numara gibi tüm bedenlerde en rahat çocuk kramponları bulunmaktadır. Updigo online mağazamızda bulunan Adidas ve Nike gibi dünyaca ünlü spor giyim markaları tarafından yüksek teknolojiler kullanılarak üretilen kaliteli çocuk krampon çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleri ile adresinize kadar getiriyoruz! Dünyaca ünlü spor giyim markaları tarafından yüksek teknolojiler ile üretilen kaliteli ve konforlu çocuk krampon modellerini Updigo online satış mağazamız üzerinden sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çocuğunuz için beğendiğiniz orijinal çocuk krampon modellerinden birini en ucuz satış fiyatları ile hemen satın almak için beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişini vermeniz halinde ürün, özenle paketlenerek kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir.

toplam 16 ürün bulundu (1 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın