updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Erkek Sırt Çantası

1900’lerin başlarında sırt çantası, taşınması en kolay çanta modellerindendir. Sırt çantası, ilk olarak öğrenciler tarafından kullanılan çanta çeşitlerindendir. Kullanımının ve taşınmasının pratikliğinden dolayı kısa zamanda birçok insanın ilgisini çekmeyi başarmış ürünler arasında yer almaktadır.

Son zamanlarda birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan sırt çantası modelleri, farklı renk ve tasarımları ile yeniden popüler çanta modellerinden biri olmuştur. Sırt çantası ürünleri; kadın, erkek cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından günlük olarak kullanılan bir üründür. Erkek sırt çantası modellerini evde, okulda, sporda, plajda, iş yerinde ya da doğa yürüyüşlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz de laptop gibi eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Rahat ve pratik kullanımının yanı sıra erkek sırt çantası ürünü ile stilinizi yansıtmanıza yardımcı olan favori aksesuarlarınızdan biri olacaktır.

Sırt çantaları, tasarımları itibariyle ders kitaplarının, dosyaların, dizüstü bilgisayarların vb. gibi eşyaların rahatlıkla taşınmasını sağlayan genişliktedir. Birçok farklı materyal kullanılarak tasarlanan erkek sırt çantası ürünleri; seyahat sırt çantası, dağcı sırt çantası, spor içi sırt çantası, tenis sırt çantası, iş için sırt çantası gibi farklı modellerde üretilerek satışa sunulmaktadır.

Doğru Erkek Sırt Çantası ile Gün Boyu Konfor ve Şıklık Sağlayın!

Kullanılan erkek sırt çantalarının ideal taşıma özelliklerine sahip olması, kullanıcıların sağlığı açısından oldukça önemlidir. Yanlış bir çanta seçimi, kullanan kişide duruş bozukluklarına ve bel ağrılarına sebep olabilmektedir. Sağlıklı bir sırt çantası modeli, ağırlık açısından dikkat edilerek kullanılmalıdır. Çantayı haddinden fazla doldurarak ağırlaştırmak ve bu ağırlıkla uzun süre taşımak, vücuttaki yük dağılımını bozarak boynun öne doğru eğilmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kullandığımız çantanın ağırlığı, vücut ağırlığımızın %15’ini geçmemelidir. Sırt çantasının omuzlara takılan askıları, sert ve dar şekilde ya da fazlaca gevşek şekilde ayarlanmalıdır. Dağcı ya da kamp çantası olarak kullanılacak sırt çantası modelleri ise uzun süre taşınacağı için kalın omuz askılarına sahip olmalıdır. Fazla yüklü olacak sırt çantalarında bel desteği bulunması da dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli noktadır.

Erkek sırt çantası çeşitleri, özellikle genç erkeklerin okula ya da işe giderken tercih ettikleri favori çanta ürünlerinden biridir. Okul ya da işin yanı sıra seyahate çıkarken de rahatlıkla kullanılabilen sırt çantası modelleri; kadın, erkek cinsiyet fark etmeksizin her yaştan insanın favori aksesuarlarından biridir.

Farklı renk ve tasarımlara sahip sırt çantası ürünlerini doldururken vücudunuzun yapısını bozmamak için uymanız gereken bazı kurallar bulunuyor. Standart bir sırt çantası hazırlarken temel fizik kurallarına uyduğunuz takdirde yanlış yapma ihtimaliniz çok düşüktür. Ağır ve büyük olan eşyalarınızı çantanın en altına yerleştirmeli, daha hafif ve ezilme riski olan objeleri ise çantanın üst kısmına koymalısınız. Bununla birlikte her sırt çantasında bulunması gereken ürünler de yok değil. Şemsiye, tişört, deodorant gibi ürünler genellikle her sırt çantasında bulunan ürünlerden bazılarıdır.

Erkek Sırt Çantası Modellerini En Ucuz Fiyatlara Satın Alın!

Erkeklerin vazgeçemediği çanta aksesuarlarından bir tanesi olan sırt çantası ürünlerinin her alanda kullanılabilir olması büyük bir avantajdır. Büyük, küçük ve geniş olmak üzere farklı boyutlarda üretilen erkek sırt çantası modellerinden her biri farklı bir tarz ve imaj vermektedir. Okulda ya da iş yerinizde cool bir tarz yaratmak istiyorsanız Updigo online mağazamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Okulda, işte, seyahatte, sokakta ya da farklı yerlerde rahatlıkla kullanılan klasik sırt çantası modelleri, dünya spor giyim markaları tarafından farklı taba rengi, yeşil, siyah, beyaz, kırmızı, lacivert, mavi gibi renklerde ve farklı tasarımlarda üretilmektedir. Renk ve tasarım çeşitliliği ile kıyafetlerinize uygun bir erkek sırt çantası aldığınız zaman tarzınıza tarz katabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılan sırt çantaları uzun ömürlü olmasının yanı sıra su geçirmez özelliği ile de dikkat çekiyor. Erkek sırt çantası ürünleri, üretildiği malzemenin kalitesine göre fiyatları çeşitlilik gösterebilmektedir.

Üreticileri tarafından farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan erkek sırt çantası ürünleri arasında yapacağınız seçim ile okulda, iş yerinizde ya da sokakta tarzınızla herkesi büyüleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü erkek sırt çantası markaları tarafından üretilen erkek sırt çantası çeşitleri, farklı desenlerde ya da sade olarak satışa sunuluyor. Desenli ya da sade olarak küçük, büyük ebatlarda dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Updigo online mağazamızda bulunan dünya markaları tarafından üretilen bu birbirinden şık erkek sırt çantası modellerinin her birinin orijinallik belgesi mevcuttur. Ürünlerimiz, %100 orijinal ürün olduğundan gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hafif ve kaliteli ürünlerdir.

Updigo online mağazamızda yapılan kampanyalar sayesinde dilediğiniz ürünü belirli dönemlerde indirimli fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz erkek sırt çantası ürününü en ucuz satış fiyatları ile sipariş etmek için sepete eklemeniz yeterli olacaktır.

toplam 84 ürün bulundu (4 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın