updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Futbol, yapay ya da gerçek çimle kaplı dikdörtgen bir sahada yapılan popüler sporlardan biridir. Sahanın kısa kenarlarının ortalarında takımlara ait ikişer kale bulunur. Futbol oyuncularının amacı, temelde ayak olmak üzere vücudunun belli kısımlarını kullanarak topu karşı takımın kalesine sokarak gol atmaktır. En çok golü atan ya da en çok puana sahip olan takım yapılan maçın kazananı olmaktadır.

En İyi Erkek Halı Saha Ayakkabıları En Ucuz Fiyatları İle

Birçok spor dalında olduğu gibi futbolun da önemli ekipmanı elbette ki halı saha ayakkabısıdır. Halı saha ayakkabısı, futbol oyuncusunun performansını etkileyen en önemli ekipmandır. Bir futbol oyuncusu için giydiği futbol ayakkabısının yumuşak, hafif ve ıslak yüzeylerde rahatlıkla kullanılması oldukça önemlidir. Bu nedenle futbol oyuncuları tarafından genelde tabanı çivili olan erkek halı saha ayakkabısı modelleri tercih ediliyor. Halı saha ayakkabısı, bu özelliği ile değişen hava koşullarına uyum sağlayan ayakkabı çeşitlerindendir.

İster profesyonel oyuncu olun ister amatör olarak yalnızca zevk için futbol oynuyor olun halı saha ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gereken iki unsur bulunuyor. Bunlardan ilki hangi mevkide oynayacağınızdır, ikincisi ise nasıl bir zeminde ayakkabıyı giyeceğinizdir. Örneğin bir forvet oyuncusu; güçlü, hızlı ve çevik olmalıdır. Bir oyun kurucunun ise topu oyuna dağıtabilecek bir yapıya sahip olması gerekiyor. Bu nedenle iki oyuncunun tercih edeceği halı saha ayakkabısı da model olarak farklı olmalıdır.

Dünyaca ünlü spor giyim markaları tarafından üretilen en iyi halı saha ayakkabılarının tabanı genellikle kauçuktan üretiliyor. Zorlu hava ve zorlu zemin koşullarında bile aşınmayan kauçuk taban, normal çimlerde de suni çimlerde de rahatlıkla kullanılır. Tabanında kullanılan malzemenin yanı sıra zemin konusunda halı saha ayakkabısının tabanında bulunan çiviler de farklılık gösteriyor.

Erkek halı saha ayakkabısı çeşitleri, genelde hafif dişlere sahip ürünlerdir. Yeşil sahalarda kullanmaya elverişli halı saha ayakkabıları ise zemini sıkı sıkı kavraması açısından çivili diye tabir ettiğimiz daha büyük dişlere sahip modellerdir. Halı saha zeminleri daha serttir. Halı saha ayakkabısı olarak tercihinizi, esnek ve yüksek tabanlı futbol ayakkabısı çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Genel itibariyle halı saha için silikon tabanlı halı saha ayakkabısı modelleri uygundur. Tabanın yanı sıra boğazlı ürünler de son zamanların en çok satılan halı saha ayakkabısı çeşitlerinden biridir. Tercih edilme sebebi ise bileği sararak oyuncunun maçta daha seri ve çevik olmasına katkı sağlayarak oyuncunun performansını en üst düzeye çıkarmasına olanak sağlıyor. Dünyaca ünlü spor giyim markaları tarafından üretilen halı saha ayakkabısı çeşitleri; renk, tasarım, taban, kullanılan malzeme bakımından farklılık gösteriyor. Erkek halı saha ayakkabısı çeşitleri arasında renk olarak siyah, beyaz ve kırmızı renkleri sıklıkla tercih edilen renklerdir.  Futbol kondisyona ve hıza göre şekillenen spor dallarından biri olduğundan halı saha ayakkabılarının taban kalitesinin yanı sıra ayakkabının hafif ve yormayan bir model olması gerekiyor. Bunun yanında sitemiz üzerinde cırt cırtlı, bağcıksız

En Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kaliteli Erkek Halı Saha Ayakkabıları Updigo’da!

Updigo online satış mağazamızda yer alan halı saha ayakkabısı çeşitleri içinden seçeceğiniz ve ayak numaranıza uyan halı saha ayakkabısı modelleri sayesinde futbol topuyla harikalar yaratacaksınız! İş arkadaşlarınızla hafta sonu yapacağınız halı saha maçında Updigo online mağazamızdan satın alacağınız halı saha ayakkabısı sayesinde hem maçtaki performansınızla hem de stilinizle göz dolduracaksınız.

Ürettikleri birbirinden şık ve kaliteli ürünler ile spor giyim sektörünün öncü markaları olmayı başaran Adidas, Nike ve Puma gibi markalar tarafından üretilen farklı renklerde ve farklı tasarımlarda halı saha ayakkabısı çeşitleri en uygun fiyat seçenekleri ile Updigo online mağazamızda yer alıyor. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan birbirinden kaliteli ve birbirinden hafif halı saha ayakkabısı modellerini Updigo online mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Online mağazamızdan tercih ettiğiniz orijinal halı saha ayakkabısı modelini en ucuz satış fiyatları ile sipariş etmeniz için sepete eklemeniz yeterli olacaktır. Siparişini vermeniz halinde ürün, en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir.

toplam 59 ürün bulundu (3 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın