updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Lumberjack Erkek Spor Ayakkabı

Lumberjack, doğa sporlarından aldığı ilhamla ortaya koyduğu spor giyim koleksiyonlarıyla öne çıkan İtalyan menşeili bir markadır. Hem doğa sporları için hem de günlük kullanıma uygun tasarlanmış koleksiyonlarıyla dikkat çeken Lumberjack, uluslararası alanda kitlesini artırarak büyümeye devam etmektedir. Lumberjack, ayakkabılarının dayanıklılığı ve kalitesiyle bilinmektedir. Kalitesini sadece rahatlığa borçlu olmayıp, doğadan aldığı ilhamla şık tasarımlı sportif ürünler yaratmaktadır. Lumberjack erkek spor ayakkabıları; spor performansını artırmak ve günlük hayatında daha konforlu hissetmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir.

Lumberjack Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Lumberjack erkek spor ayakkabı modelleri, zorlu doğa koşullarıyla kolayca baş edilebilmesi için özel teknolojilerle sağlamlaştırılmaktadır. Başta Lumberjack outdoor spor ayakkabı modelleri olmak üzere koşu ayakkabıları ve günlük spor ayakkabı modelleriyle dikkat çekmektedir. Hem doğada hem de şehir hayatında kullanılabilen erkek spor ayakkabı modelleri Lumberjack koleksiyonu içinde yer alır. Sportif tasarıma sahip modelleri ile hem sportif kombinlerle hem de trend kombinlere uyum sağlar.

Lumberjack erkek spor ayakkabı koleksiyonunda günlük spor ayakkabıları önemli bir yer tutar. Günlük spor ayakkabılar şehir hayatının her alanında; işte, okulda ve diğer gündelik aktivitelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Lumberjack günlük spor ayakkabı modelleri yoğun aktivitelere rağmen hareket kolaylığı sağlar. Nefes alabilen kumaşı sayesinde ayak için serin bir kullanım imkânı sunar.

Lumberjack koşu ayakkabısı modelleri uzun süren koşu yapan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Ergonomik olarak üretilmiş hava yastıklı iç tasarımları ve kauçuk tabanları ile erkek koşu ayakkabıları tercih edilmektedir. Koşu performansını katlayarak artıran modeller sportif kullanım için idealdir.

Lumberjack yürüyüş ayakkabısı modelleri şehir içi ve doğa yürüyüşleri için tasarlanmıştır. Günlük kullanıma özgü de kullanımı tercih edilir. Gün içinde yoğun bir tempoya sahip olup uzun süre ayakta kalanlar için uygundur. Lumberjack erkek spor ayakkabı çeşitleri, Memory Foam teknolojisiyle üretilir. Topuklarda oluşan basıncı tüm ayak yüzeyine yayarak ayaklarda hafiflik hissi yaratır. Rahatlık hissi vererek hareket performansını artırır. Dengeli ve zemin hakimiyeti yüksek bir yürüyüş deneyimi sunar.

Lumberjack Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Lumberjack spor ayakkabıları şıklıktan taviz vermeyen erkekler tarafından tercih edilir. İster günlük kullanım ister sportif aktiviteler için olsun; erkek spor ayakkabıları tüm kombinlerin tamamlayıcısıdır. Sade ve canlı renkleri spor ayakkabı koleksiyonunda yer alır. Genelde sade renklerin tercih edilen modeller arasında Lumberjack erkek spor ayakkabı siyah, lacivert, beyaz, turuncu renkleri ilgi çekmektedir.

Ayak anatomisine uygun ayakkabı seçmek ayakların daha rahat etmesini sağlar ve hareket özgürlüğünü artırır. Lumberjack erkek spor ayakkabı modelleri geniş ayak numarası aralığına sahiptir. Ara numaralar da seçenekler arasında yer alır. Lumberjack spor ayakkabı seçerken ayak konforu dikkate alınarak en uygun model tercih edilebilir. Ayakkabıdan maksimum verim alabilmek adına ayağa uygun bir spor ayakkabı tercih edilebilir. Orijinal Lumberjack spor ayakkabı çeşitlerini updigo güvencesiyle satın alabilirsiniz. En ucuz Lumberjack erkek spor ayakkabı modellerini avantajlı fiyatlardan satın almak için ürünlere göz atmayı unutmayın!

toplam 0 ürün bulundu (0 sayfa)

Sıralama
Her Sayfada

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın