updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Çocuk Mayoları

Çocuğunuz yüzmeyi seviyorsa veya yüzme sporu üzerine kendini geliştirmek istiyorsa çocuğunuza satın alacağınız doğru bir mayo tercihi ile çocuğunuzun yüzme performansını arttırabilirsiniz. Genç yüzücüler tarafından sıklıkla tercih edilen mayo ürünleri çocuklar için de özel ölçülerde ve bedenlerde üretilmektedir. Kız çocuklar için tüm bedeni saran mayo modelleri ön plana çıkarken erkek mayo modelleri ise yalnızca şort kısmından oluşmaktadır. Küçük yüzücü için mayo modelleri arasında tercih yaparken çocuğunuzun yaşını, yeteneklerini ve mayoyu kullanacağı aktiviteleri dikkate almanız gerekir. Tercih ettiğiniz mayo ürününde bu özellikleri dikkate aldıysanız çocuğunuzun denizde ya da havuzda geçirdiği süreyi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Erkek ve Kız Mayolarını En Ucuz Fiyatları İle Satın Alın! 

Deniz ya da havuzda çocukların rahatlıkla kullanacağı mayo modelleri, yüzerken rahatlık sağlaması açısından genellikle polyester ve likra gibi materyallerin karıştırılması ile üretilmektedir. Çocuğunuz için bir mayo ürünü satın almak istiyorsanız çocuk mayo modelleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken belirli hususlar bulunmaktadır.Çocuk mayo çeşitleri arasında çocuğunuz için seçim yaparken çocuğunuzun göğüs, bel ve kalça ölçülerine uygun olan ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Çünkü takdir edersiniz ki bedenine bol gelen bir mayo ya da bedenini sıkan bir mayo ürünü yüzerken çocuğunuzun hareket kabiliyetini sınırlandıracaktır. Mayo seçerken hangi materyallerden üretildiğini incelemeniz de yararlı olacaktır. Bazı malzemeler klorlu suda daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı malzemeler ise cilde daha konforlu bir his sunar ve cilde iyi uyum sağlar ancak klora maruz kaldıktan sonra uzun süre dayanmaz.Likra mayolar, esnektir ve polyester mayo modellerine göre daha fazla rahatlık ve konfor sunar ancak havuz suyu klorlu olduğu için çok daha kısa sürede yıpranır. Çocuğunuz için tercih edeceğiniz mayo ürününde önceliğiniz rahatlık ve mükemmel vücut uyumu ise likra kumaşlardan üretilen mayo modelleri iyi bir tercih olacaktır. Çocuğunuz denizde iyi bir yüzücü ise yüksek teknolojiler ile üretilen UV korumalı çocuk mayo çeşitleri arasında tercih yapmanız çocuğunuzun sağlığı açısından yararlı olacaktır. UV korumalı mayo modelleri ile çocuğunuzun güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlayabilirsiniz. UV korumalı mayo çeşitleri, özel boya teknolojileri sayesinde güneş ışınlarını filtreleme özelliğine sahiptir. Çocuğunuzun yüzerken hem cilt sağlığını korumak hem de yüzme sporunda performansını arttırmak istiyorsanız tercih edeceğiniz mayo ürününün kaliteli markalar tarafından yüksek teknolojiler kullanarak kaliteli materyallerden ürettiği mayo çeşitleri arasında tercih yapmanız iyi olacaktır. Çocuğunuz su sporlarında ya da yüzme konusunda profesyonel hale gelmek istiyorsa ona antrenmanlarında rahatlık ve konfor sunacak mayo ürününü tercih etmelisiniz. Bu amaç için tasarlanmış antrenman ya da performans mayoları ile çocuğunuzun yüzme sporundan aldığı keyfi arttırabilirsiniz. Antrenman ve performanslar için tasarlanan mayo çeşitleri, sudaki direnci en aza indirmek ve yüzücüleri yarış sırasında desteklemek için özel olarak tasarlanan ve yüksek teknolojiler ile üretilen ürünlerdendir. Kız çocuklar için tasarlanan mayolar, farklı yüzme tekniklerini desteklemek için açık ve kapalı sırtlı modelleri bulunmaktadır. Erkek çocuklar için tasarlanan mayo ürünleri arasında ise genellikle slip ve boxer tarzında üretilen modeller dikkat çekmektedir. Ancak su sporları ile ilgilenen erkek çocuğunuz varsa slip mayo modellerini tercih etmenizde yarar var.

Minik Yüzücünüz İçin En Kaliteli Mayo Modelleri Updigo’da!

Çocuğunuzun yüzme performansını konforlu hale getirerek arttırma düşüncesindeyseniz Updigo online satış mağazamızda yer alan çocuk mayo kategorisinde bulunan çocuk mayo modellerini inceleyebilirsiniz. Updigo olarak dünyaca ünlü spor giyim markaları tarafından üretilen orijinal ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Updigo online satış mağazamızda belirli zaman dilimlerinde yapılan kampanyalar sayesinde kategoride yer alan çocuğunuz için beğendiğiniz mayo ürününü indirimli fiyatları ile satın alabilirsiniz. Bültene abone olarak ya da Updigo’ya ait sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalardan ya da indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Çocuğunuz için beğendiğiniz yeni sezon çocuk mayo ürününü en ucuz satış fiyatları ile hemen satın almak için ürünün bedenini seçerek sepete ekleyerek sizlere sunulan ödeme fırsatlarından yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz takdirde ürün, kısa süre içerisinde adresinize iletilmiş olacaktır.

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın