updigo
0
Sepetinizde hiç ürün yok!

Sepetinizde hiç ürün yok!

Lumberjack Kadın Spor Ayakkabı

Lumberjack doğa sporlarından aldığı ilhamla yola çıkan İtalyan menşeli spor giyim markasıdır. Hem doğa sporları için hem de günlük kullanıma uygun tasarlanmış spor ayakkabı koleksiyonlarıyla dikkat çekmektedir. Lumberjack kadın spor ayakkabı modelleri kalite ve dayanıklılıklarıyla bilinmektedir. Kalitesi sadece konforu değil şık tasarımlı sportif ürün çeşitliliğine de dayanır. Lumberjack kadın spor ayakkabıları spor performansını artırmak ve gündelik hayatta hareket performansını artırmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir.

Lumberjack Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Lumberjack kadın spor ayakkabı çeşitleri, zorlu doğa şartlarıyla kolayca baş edilebilmesi için özel teknolojilerle dayanıklı hale getirilmiştir. Lumberjack outdoor kadın spor ayakkabı modelleri başta olmak üzere; yürüyüş, koşu ve günlük spor ayakkabı modelleri kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerdir. Hem doğada hem de günün temposunda yaratılmak istenen şık kombinleri tamamlar. Sportif şıklık ve trend sokak stiline uyum sağlayan modern tasarımlar Lumberjack koleksiyonları arasında yer alır. Outdoor modeller; zor ve engebeli yollar, ıslak ve kuru zeminler için üretilmiştir. Doğanın zorlu koşullarında zemine güvenli tutuş imkânı sağlar. Lumberjack kadın spor ayakkabı su geçirmez (Waterproof) özellikteki modelleri yağışlı havalarda kullanım için idealdir.

Lumberjack günlük spor ayakkabı modelleri yoğun aktivitelerde hareket kolaylığı sağlar. İş hayatında, okul hayatında ve günlük antrenmanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Lumberjack koşu ayakkabısı modelleri uzun süre boyunca koşu yapan kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Ergonomik olarak üretilmiş, iç tasarımları ve kauçuk tabanları sayesinde ayaklarda maksimum rahatlık sağlar. Hava alabilen özel üretim kumaşları sayesinde ayaklarda ısı kontrolü sağlanır. Koşu performansı katlanarak artar. Lumberjack yürüyüş ayakkabıları şehir işinde ve şehir dışındaki yürüyüşler için tercih edilmektedir. Günlük kullanım için de tercih edilebilir. Uzun süre ayakkabı giymek durumunda olanlar için idealdir. Lumberjack spor ayakkabılarında kullanılan MemoryFoam teknolojisi, tabanda oluşan basıncı tüm ayak yüzeyine yayarak hafiflik hissi oluşturur. Dengeli bir zemin tutuşu sağlanır.

Lumberjack Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Lumberjack spor ayakkabıları şıklıktan taviz vermeyen kadınlar tarafından tercih edilir. Günlük kullanımın yanında sportif aktivitelerde de tüm kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısıdır. Lumberjack kadın spor ayakkabıları sade renklerden oluşan tasarımlarıyla dikkat çeker.  Lumberjack kadın spor ayakkabı siyah, gri, lacivert gibi renkteki modeller sıklıkla tercih edilir. Lumberjack kadın spor ayakkabı beyaz modelleri açık renkli kıyafetlerle tercih edilebilir. Sadece eşofmanlarla değil elbise, etek ve şortlarla da kombinlenebilir.

Ayak anatomisine uygun spor ayakkabı seçmek ayakkabıdan alınan verimi artırır. Geniş ayakkabı numarası aralığına sahip olan kadın spor ayakkabılarında ara numaraları seçenekler bulunmaktadır. Her ayak için en uygun ayakkabı bulunabilir. Orijinal Lumberjack kadın spor ayakkabı çeşitlerini updigo güvencesiyle satın alabilirsiniz. En ucuz Lumberjack kadın spor ayakkabı modellerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilmek için hemen alışverişe başlayın!

Hoşgeldiniz!

Kayıt Olun Giriş Yapın