Kargo İşlemleri

updigo.com 'dan vereceğiniz siparişler; eğer ki e-ticaret operasyonunun bulunduğu merkez mağazamızın depolarında bulunuyor ise ve saat 13:00'dan evvel sipariş vermiş iseniz aynı gün kargoya verilir. Haftasonu kargonun yarım günçalışması sebebiyle kargoya teslim etme günü uzayabilmektedir. Eğer ki siparişinizde yer alan ürünler diğer mağazalarımızda bulunuyorsa, ürününüz sipariş verdiğiniz günden 1 iş günü sonra kargoya verilir. 
Siparişinizi 17:00'dan sonra vermiş iseniz, kargonuz yine 1 iş günü sonra kargoya verilir.
Not: Sipariş yoğunluğuna göre, kimi durumlarda siparişinizin paketlenmesi ve kargoya teslim edilmesi uzayabilir.

Kargoya verilen siparişleriniz, bulunduğunuz yere ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının teslimatına göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize ulaşacaktır. Eğer ki bulunduğunuz yere kargo firması tarafından haftanın belirli günlerinde kargo teslimatı sağlanıyor ise, siparişiniz o günlerde adresinize getirelecektir. Bu durum tamamen kargo firmasının uygulamasıdır. 

Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle, vermiş olduğunuz siparişler, 1 iş günü sonra kargoya teslim edilecektir.

Sipariş toplam tutarınız 100TL ve üzerinde ise updigo.com sizden bir kargo ücreti almayacaktır. Eğer ki 100TL'nin altında bir tutarda siparişte bulunduysanız, sipariş özetinizde yer alan kargo masrafı eklenecektir. 

Paketinizi kargoya teslim ederken ambalajlı ve kargo  poşetli bir şekilde gönderim sağlamanız gerekmektedir.
Pakediniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız sipariş detayınıza eklenecektir. Websitemiz üzerinden kargonuzun durumunu izleyebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden de kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargo firması tarafından adresinize gelindiğinde eğer ki adresinizde yok iseniz, pakediniz size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakılacaktır ve bizzat gidip almanız gerekecektir.